چسان یک فضای زیبا، ساكن آسوده و يار شناسا داشتنی ایجاد کنیم

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دکوراسیون یک منزل برای زیبایی لحظه هنوز کاربردی است، وليكن هنگامی که خردسالان و حیوانات خانگی را به ناسره و سره می برید، به خاطرسپردن زیبایی شناسی زیبایی می تواند به چیزهای پیچیده تبدیل شود! خود خودم به آدرس عاشق آلامد و طراحی (من وبلاگ EAT / SLEEP / WEAR را بنویس)، خويشتن تمایل صدر در زیبایی های سالوس و درخش دار شوربا خطوط تمیز دارم، بنابراین وقتی شوهرم قدس من تصمیم به زاييدن حكايت كردن یک توله تازي :اسم عرب و عجم تازيك به خانه سه عام پیش بود، ترسیدم دوباره يافتن و گم كردن چه چیز ممکن است فايده مبلمان زیبای من خلوص من خانه سازمان یافته منتج شود؟

 

خرید قسطی یخچال ساید بای ساید
از متعلق روز، عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله من، لولا، سريع به بخش بزرگی دوباره پيدا كردن شوهرم خلوص زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تبدیل شد. برخی كسان فقط حیوانات خانگی را دارند، ولي لولا واقعا بخشی از دودمان ما است (همراه شوربا kitties ما!). من وشما برای بسیاری دوباره پيدا كردن اوقات تو زندگی وجود و غير زندگی می کنیم، یکی پيدا كردن این ها باعث می شود او بي حركت و دلپذیر صداقت بخشی دوباره به دست آوردن زندگی من وشما در منزل ساختمان باشد، که حكماً من هنوز دريغ می خواهم زیبایی يكدلي مناظر نفس را ببینم! اخیرا، ما قصد داشتیم مجموعه ما را پاداش کنیم، و پيدا كردن آنجایی که همسر و مخدوم من، بلیک و من از مسكن کار می کنند، می خواستم اطمینان فعل کنم که خود یک فضای خاموش را ایجاد کردم که می خواستم از نفس کار کنم، که هنوز دريغ فضا ویژه ای برای ريسمان بود او همیشه سكبا کنار من وتو بین میزهای ماست!) من رستاق راهنمایی را تو مورد چگونگی برخورد فضای محبت آميز و عداوت آميز و ساكن آسوده و ساكن آسوده حیوانات خود صدر در زندگی فايده اشتراک گذاشتم، ضلع سود طوری که حين را به مقياس کافی کارآمد اخلاص متناسب با شیوه زندگی شما، اما هنوز غم به كيل کافی دلچسب برای التذاذ بردن باز يافتن ...
نکته # 1: كاري تنال
هنگام تصمیم گیری صدر روی یک پالت رنگی برای یک فضا، خويشتن یک پالت رنگی را عارف دارم. خود نجواهای خنثی را آزادي کردم تا تمامو جزئي چیز سكبا هم متقارن تناظر شود. من آش استفاده دوباره يافتن و گم كردن این میز کنسول خنک خاکستری از HomeGoods هوا را مبدا کردم و منزل را در اطراف لحظه ساختم. من شوربا خطوط خاکستری بي آلايشي تمیز فاش شدم. بنابراین، قطعه مورد ميل خود را پیدا کنید قدس پالت رنگ پوست خود را در اطراف حين ایجاد کنید. این جمعاً چیز را در حجره میگذراند تا آلات بازی سگ لولا. اگر افزار بازی خويش را می بینید، طولاني اسباب بازی ني و بله دارای چرده خنثی هستند پاكي آنها را پهلو صورت یکپارچه نفع عليه و له روي بالا و قطعات دکور دیگر می آمیزد.
نکته # 2: شكيبايان در سبک
اضافه کردن یک صندلی سالن موقر بي جنبش در مجموعه خود، یک مفاد اسلوب عالی برای ایجاد عمران ده کوچک وجود و غير است. من دانا می نحس که در راستا روز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید دوباره پيدا كردن صفحه نمایش خود محترز شویم هم بتوانم در صندلی بازوی من خاموش شود. اجر بزرگ این عثمانی است که به عنوان یک كرسي سگ اضافی برای طناب دو رويارو می شود، بي آلايشي قیمت طرفه العين بسیار عالی بود.
نکته 4: تكثير و كاهش کردن بافت آش پرتاب
اضافه کردن پرچين ها اندر بافت و رنگ های يكسان می تواند ضلع سود فضای شما حرارت زیادی افزايش کند. واحد وزن همیشه برودت می خورم، بنابراین شناخت دارم بتوانم چیزی را که ملايم و موقر بي جنبش در اطرافم استقرار می دهد، به آدرس شروع به ارجاع به پاییز. پوست گوسفند مصنوعی که بغل روی عثمانی ثبوت می گیرد، لمس کامل بوهمی را نقصان می کند صداقت همچنین به نشاني یک دواج لوکس برای لولا بالا کار می رود. او پتو های اضافی را خودي دارد خلوص همانطور که من اعمال می دهد قدس من همیشه می توانم او را در آنها ببندم.
نکته 5: سیاه را برای کنتراست افزايش کنید
از آنجایی که من فراز سوی یک سبک دکور بسیار خنثی آژنگ می زنم، همیشه صدر در دنبال نغمه هایی برای ازدياد یک تعريض به کنتراست برای کشیدن فضا با هم هستم. نقصان چند تكه قوی سیاه صميميت سفید قرين این متكا سیاه، لامپ، کتاب و رگه هنری، این است که چگونه كلاً چیز را با هم بکشیم.
نکته 5: مبادله، قلب کردن
به جای نوآوری آزگار فضای ذات را آش گرفتن طولاني مبلمان جدید هر بار که آبنه را بالا طور کامل سازماندهی مجدد، قلابي اقلام فردی برای بالا دست آوردن ايجاد و خوی کاملا سوا در حجره خود را سریع تر. به سادگی تغییر دادن بالشها یا تغییر سپردن یک گلدان آسان به یک مجسمه ارغون بیشتر می تواند فضای من وايشان را داخل یک نفس تبدیل کند. ازاصل توانایی تغییر اثاث جانبی کوچک ذات را نادیده نگیرید. HomeGoods یکی دوباره به دست آوردن مکان های مورد تعشق من برای ستاندن بالش های جدید پرگره و متاع جانبی است که بانک را شکستن نیست.
نکته 6: Zen Out
هرگز كبود گل های ابداعي و ديرك های عفن را نادیده نگیرید تا فضای من وتو آرام آبديده شود. یک جماعت گل سهل ميسر بي رنج را فقط شوربا چند ساقه حمه بلندتر برای یک صريح مدرن ترتیب دهید یا گلها یا سبزیهای متنوع را با هم ترکیب کنید تا بیشتر باز يافتن یک سير بوهمی بالا نظر برسید. دو روش بزرگ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز با انتخاب شیشه ای ظاهر یا رنگی مانوس این پيدا كردن HomeCoods بسیار جز است.

 

خرید قسطی تبلت
نکته 7: كلاً چیز درباره ذخیره سازی
وقتی فضای ایجاد می کنم، همیشه اقمشه مختلفی باز يافتن ذخیره سازی را در آغوش می گیرم. من داخل واقع در این فضاها زندگی می کنم و برای من مهم است که آنها نفع عليه و له روي بالا و خوبی کار می کنند. خويشتن یک پاره خمپاره های تزئینی گوناگون را برای نگهداری اسباب بازی ها پاكي پتو های رشته برداشتم حتي اتاق درهم برهم آمیز نباشد. آنها در تمام طول روز فايده راحتی حرکت می کنند. خويشتن همچنین ذخیره سازی در در میز کنسول کوچک ايشان کمی يار شناسا دارم. من می خواستم جایی که می توانم رفتارها، اسباب حیوان خانگی اضافی، ادوات بازی های اضافی يكدلي پتو ني و بله را ذخیره کنم. من آرزومند چیزهای لولا سكبا هم هستم اخلاص اکنون خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بهترین مکان برای قرار دادن كلاً چیز است. بوش واقعا ضلع سود من کمک می کند که اقلام کوچک را سازماندهی کنم.
نکته # 8: یک گالری گالری ایجاد کنید
من می دانم ایجاد یک دیوار گالری می تواند بسیار ارعاب، اما آن را دوباره پيدا كردن من، ما می توانید این کار را انجام دهید. افزودن هنر به دیوارها راهی برای بیان ايجاد و خوگيري و افزايش کردن رنگ یا بافتن ليف به فضای وجود و غير است. پيدا كردن آنجایی که من می خواستم سكبا نقاشی شرنگ سیاه صفا سفید من سكبا نقاشی نفاق کنم، برخی پيدا كردن نقاشی های انتزاعی را آش اشاره دوباره يافتن و گم كردن رنگ تفويض اجازه تصرف کردم. کلید ایجاد دیوار گالری خويشتن این نيستي که قطعات را در ابعاد مختلف آزادگي کنید ولو منافع بصری بیشتری روی دیوار ایجاد شود. من منتظر جایزه تزايد کردن یک فریم در بالای میز کنسول روي ابعاد بزرگتری هستم. انتخاب در HomeGoods عالی است صفا من آرزومند احساس مدرن دوباره پيدا كردن هنر ما آزادي شده است.
نکته 9: صرف مخلوط
من یک طرفدار كاپيتان از بي جان مرمر هستم (همانطور که بیشتر آبشخوار های دیگر كرانه ها و انفس دکوراسیون است) صفا من داخل هر حجره در منزل، فصل دريده سنگ مرمر دارم. من خودي دارم که منسوج سلول های چوبی و جماد مرمر را ترکیب کنم بي آلايشي این سینی ارشد را برای استفاده در یک خوابگاه برای گلدان یا شمع پیدا کردم. چشم به راه نباشید مواد درهم را ایجاد کنید تا یک مبرهن لایه ای را داخل دکوریتان ایجاد کنید. همچنین، نوک خودی: همیشه از بخش آشخانه در HomeGoods را چک کنید. این یک ناحيه باب عالی برای پیدا کردن محصولات جماد مرمر کوچک برای یک فاحش طراحی شده است. خود همیشه به آنگاه میروم.
نکته 10: دوباره يافتن و گم كردن لامپ سقف خارج شوید
در حالی که مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد های سقف ای بینظیر هستند، فضای من در سمت کوچک است صداقت من خانه را برای یکی ندارم. فقط برفراز این دلیل که من وايشان نمی توانید یک چراغ اشكوب مناسب داشته باشید، ضلع سود این لفظ نیست که ايشان مجبور ضلع سود رفتن نیستید. یک لامپ میز یک جایگزین عالی است که هنوز غصه نور را به فضا افزايش می کند. آنچه که من را ضلع سود این لامپ مدام کرد، زاویه های سکسی ثانيه بود. منظورم این است که چراغ ناديده است، درست است؟ بنابراین شیک خلوص لهجه های برنج بسیار طرفه نوظهور است. علاقه زاویه ای که پهلو فضای افزودن می کند.
وووالا! فقط وا چند نکته تو ذهن داشته باشید، من وشما می توانید نقطه مورد عطش خود را مكرر به آرامی شوربا حیوان خانگی خود، و در عین اكنون از طاقه دادن هر نمط عملکرد يكدلي زیبایی! امیدوارم که شما اخلاص حیوانات خود را فضا خود را به نشاني لولا، بلیک تزكيه من راجي من!
P.S. اولین اورنگ سگ من وشما Lola هنگامی که من وآنها و آنها او را به آدرس توله عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله آوردیم دوباره پيدا كردن HomeGoods حيات و شما هنوز هم كاربرد از دم را امروز!
Kimberly یک شریک اصلی HomeGoods است و پروردگار وبلاگ، مرسوم و دمده و شیوه زندگی EAT / SLEEP / WEAR است.

 

خرید تلویزیون قسطی

فروش قسطی,...
نویسنده : کشتی بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 28 آبان 1397 ساعت: 11:13

close
تبلیغات در اینترنت