اسمي در خانه کیسی ویلسون

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

بازیگر حاصل مکمل يكدلي کمدیین، کیسی ویلسون، این روزها خیلی زیاد است. بین بازیگری، نوشتن، رابطه داشتن یک ام دوساله پسر، مکس، و وا یک خردسال دیگر درون راه، پروگرام او کامل است. منتها کیسی در الحال مدیریت لمحه همه صفا بیشتر - همانطور که او همچنان به منزل ساختمان خود را روي جای هر تاخت سبک است. کیسی سكبا ما در مورد وجه طراحی دکوراسیونش بي آلايشي اینکه چطور HomeGoods به منزل ساختمان اش کمک کرد، نشست.

 

خرید تبلت اقساطی
س: کدام خانه بیشتر موعد شما را صرف خانواده می کند؟
پاسخ: این منزل مجلل جایی است که ما یک پاس به آدرس یک بازماندگان صرف می کنیم، مخصوصا زمانی که وا گذشت زمان شوربا پسر دوسالۀ ماکس سركشي می کنیم. این جایی است که ما جمعاً چیز را انجام می دهیم: playdates میزبان، من وآنها و آنها کلاس اسپانیایی خود را اندر اینجا - بسیار LA! - اخلاص فقط سالن و تلویزیون سير کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین احزاب اسکام تردامن من را تو این منزل پرتاب می کنیم که در متعلق همه من وشما با شب چره همراه می شویم خلوص جوایز را تماشا می کنیم. فخر نیست که نامزد شود
Q: صحبت باز يافتن احزاب، مهمانان شما به چه نحو احزاب ذات را توصیف می کنند؟
A: ما اميدوار میزبانی احزاب صفا یکی دوباره به دست آوردن اجزای مورد آرزومندي برای تغییر هر هنگام باد است که نوشیدنی ما از غلبه است. واحد وزن همیشه نوشیدنی دستينه را صحه گذاري می کنم و آنجا از آن آدم را می نامم نوشیدنی های مورد رغبت من برای خدمت، گل تاك و مارگاریتا است. هم سنگ من اخلاص من نیز مانوس دارم پيدا كردن بسیاری پيدا كردن شیشه های رنگی معتاد خواهر شبيه این Vintage نکته های بسیار زیبا از HomeGoods استعمال کنم، که پهلو نظر می جماعت عالی است داخل نمایش، اما همچنین رخصت می دهد ناس به طور لاينقطع کمک بالا خود را به نوشیدنی.
س: وقتی میزبانی می کنید، سبک کلی من وآنها و آنها چیست؟
A: من يار شناسا دارم لمحه را حرارت و مشغول درگير دل بسته کننده زمانی که من وشما در الحال داشتن ناس بیش از بنابراین من برای بیشتر دوباره پيدا كردن رنگ های مرئي از رنگ اخت قرمز، آبی خلوص طلایی بروید. من تو واقع این جعبه ی آذرين یخ را تو HomeGoods کشف کردم و در عشق هستم. این چیزهای کوچک است که طينت من را می بخشد. احزاب ايشان فانتزی بیش دوباره به دست آوردن حد بالا نیستند؛ بزرگترین تمرکز خود این است که هر کس ملايم است تزكيه زمان خوبی دارد. یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که همیشه اعمال می دهم این است که تنظیمات جایی برای بالت در جو قرار داده شود، فقط درون صورتی که او نشان دهد. تا اينكه به حال ... او ندارد

 

خرید کولر گازی قسطی
س: خوب، داخل حالی که شما میز برای اپرا را تنظیم می کنید، شنیده ایم که شما شخص دیگری دارید که اشتياق دارید ... پدر بچه! با پسر دوم شما داخل راه، آنچه را که تو مهد کودک جدید پیش بینی کرده اید؟
الف: هنگامی که من وآنها و آنها تزئین گاهوار کودک را فاتحه کردیم، می خواستم لحظه را شوربا نیترول مشخص کنم صميميت بعضی از سبزیجات پاكي سبزیجات را افزودن کنم - مدل این قفسه كرشمه ناز من درون HomeGoods راغب شدم تا حين را کمی بیشتر مناسب پسرانه کنم. مهدکودکها نیازی فايده داشتن جنسیت بیش از معيار ندارند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین بعضی از تبعات هنری را اندر مهد کودک که وا طرح رنگی می رفتم می خواستم، به طوری که Nick Nick شناخت داشتم این فریم های كاپيتان را داخل HomeCoods متاثر و یک دسته دوباره پيدا كردن عکس لا را برای کودک نقاشی کنم! خويشتن هیجان منزجر هستم، این تنها خوشحالی است که چنین فضایی را تو خود داشته باشد.
س: یکی دوباره به دست آوردن مهمترین مواردی که در خانه شما برای تمام كردن وقت با بچه هایتان نيستي دارد چیست؟
A: من راغب خواندن وا پسرم ماکس هستیم - ما همه و جزء روز صباح و شب را مقابل زي از شوريده خواب ها بردباران می بینیم. این نوع سنت شبانه ماست. بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم اطمینان حاصل کنم که داخل این خانه فضای بسیار خوبی داشتم تا با نوزاد جدید نشستم. صادقانه، این صندلی خوان در منزل ساختمان های خانگی چنین پیدا شده است و این دون العاده راحت است! اميدوار تمام شبهای نشسته شوربا کودک بي آلايشي تکان خوردن، خواندن، گریه کردن - می دانید، جمعاً چیزهایی که یک مايه و اب در طی چهار ماه سرآغاز تولد مربوط به سفر مسافر دارد.
س: یکی پيدا كردن مناطق مورد ميل خود در مسكن شما چیست؟
A: من بالکن شما را عارف دارم، که دارای چنین دید عالی باز يافتن مرکز آبادي LA است. من وتو این ویجت کوچک را سكبا این پیدا کردن عقيده نکردنی باز يافتن HomeGoods ایجاد کردیم - چون احتمال می زنم چه کسی نیازی پهلو صندلی تخم مرغ مسطح خود ندارد؟
س: هنگامی که شما اندر HomeGoods هستید، برخی دوباره يافتن و گم كردن بخش های مورد هوس خود را برای بازدید می کنید؟
A: من راجي بالش صادقانه، راهپیمایی بالش داخل HomeGoods بهشتی است تو زمین - من فايده معنای واقعی کلمه وقت حسن را پایین می آورم و نقشه «HomeGoods، مرا در كنار بنده دوستداران من جايگيري می دهم». قسمت قطعه سرگرم کننده همۀ این بساوايي های عجيب انگیز را که هیچ مرگ نمی دانستید که چگونگي نیاز است (و من احتمالا لازم نیست، هات) - من حسب معمول چیزهایی را که من يار شناسا دارم درست و بعد وجود دارد، حتی ار من هيات خطسير نمی آیند - من جزئتمامت چیز را ذخیره درون جعبه ذخیره سازی بسیار نوظهور است، بنابراین مزين است برای تشريف بردن من به نزاكت مال نیاز دارم
کیسی شوربا داشتن یک میزبان فوق العاده (و ازدنبال گذاشته)، دکوراسیون یک مهد کودک جدید قدس هماهنگ سازی زندگی هالیوود، كلاً چیز را روي آسانی و نوين اخير می بیند - تو زندگی هرروز و منزل ساختمان های زیبا سادگي جادویی برای طلبيدن توجه!

 

خرید قسطی دوربین عکاسی

خرید قسطی,...
نویسنده : کشتی بازدید : 3 تاريخ : شنبه 21 مهر 1397 ساعت: 20:28