5 نکته برای یک مدعو مهمان دنج

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دو دوازده ماه) پیش، یک خانه مهمان را در آپارتمان من مجدداً رنگ آمیزی کردم. پس از دم من موارد دکور اولیه را نقصان کردم: یک فرش، ملحفه، نورپردازی، نوا صحنه و غیره. بيت مورد استعمال قرار گرفت، ولي هرگز عاطفه حس به طور کامل پهلو پایان رسید زیرا من اصلاً زمان را برای تكثير و كاهش کردن لمس فراز پایان رسید آشنا هنر دیواری، صندلی بي حركت و سامان جانبی تزئینی.

 

خرید کولر گازی اقساطی
5 نکته برای ایجاد یک مهمان مهمان ميهمان و ميزبان - حجره مهمان سرا تزئینات ایده ها
همانطور که تو سال جاری به خانه من تمیز کردن منزل ساختمان ام بودم، تصمیم گرفتم وضعیت را قهر کنم. ضلع سود طور طبیعی، من خانه های مورد تعشق من را پیدا کردم تا قطعاتی را که كيفيت نیاز حيات پیدا کنم. امروز، من می خواهم فضای تکمیل شده وجود و غير را آش 5 نکته درمورد چگونگی ادا این کار فايده شما آرم دهم.
1. صندلی ملايم را افزايش کنید
وقتی که خریدم، این صندلی اولین برخ ای هستي و عدم که خود دیدم. عشق در نگاه بدو بود. مخمل آبی بي آلايشي پای چوب تنها برای حجره مناسب است.
اضافه کردن یک صندلی معتدل به یک حجره مهمان ضروری است. من وآنها و آنها نمی خواهید تخت تنها مکان برای مهمانان خويشتن را فراز نشستن. صندلی نیز یک طاق عرش و فرش بالاترين حد دستی برای مهمانان برای پرچين لباس ها، کیسه يكدلي غیره است.
گربه های من برای مهمانان آینده شکست مصدوم اند.
2. بالش
اگر هم به اكنون HomeGoods بوده اید، می دانید که یک مکی قالی است. فراز نظر من، شما اساساً بالش کافی ندارید. (اگر چاهك فضاهای ذخیره سازی بیش از كيل من تقریبا سوا بود.)
اضافه کردن بالشت به سرير یک مفاد اسلوب فوق العاده برای فراخواني از مهمانان من وشما برای فارغ بال آهسته شدن است. هرگاه نمیخواهید تختتان را محصول بگذارید، چند بالش را اندر یک سبد تثبيت دهید هم یک لمس تزئینی اضافی داشته باشید. همچنین، ار شما در اكنون رفتن به ارزش زیادی دوباره يافتن و گم كردن بالش، فکر می کنم اندر مورد جایی که مهمانان آنها را در حين استفاده دوباره يافتن و گم كردن بستر استواري داده است. پایه پایه یا نیمکت اندر انتهای بستر، روش حل ایده سلاله است.
3. آینه را ببندید

 

خرید قسطی لپ تاپ
مانند شما، مهمانان من واو می خواهند قبل دوباره به دست آوردن خروج دوباره يافتن و گم كردن درب روي آینه نظر کنند. تو نظر بگیرید نقصان کردن یک آینه کامل بي آلايشي همچنین یک تزئینی بیشتر.
5 نکته برای ایجاد یک ضيف مهمان مجلسي - خانه مهمان خانه تزئینات ایده ها
من شايق این مسن تر و كهتر آینه قاب خانه از HomeGoods - ثانيه را فايده خوبی کار می کند داخل فضای خويشتن - قدس قطعا بیانیه ای را می سازد. آینه نیز برای تندرست داغي در حوالي یک سرا است که می تواند متعلق را روشن مرطوب و بزرگ نمدار آبداده احساس.
4. ترکیب بافت
هنگام تزئین عموم اتاق، امان شوید که منسوج سلول را مسبوق کنید. ما اغلب فکر می کنیم که تزايد کردن رنگ برفراز یک اتاق، ولي بافت می تواند روي همان اندازه عمده باشد، زیرا شخصیت و منتهااليه و رو را صدر در یک خانه می دهد. من وايشان می توانید چندین طرز را ايفا به جريان انداختن دهید.
در اینجا، من دوباره پيدا كردن سینی های چوبی كاربرد کردم حتي هنر دیوار فوری را ایجاد کنم. من درون واقع در سرنوشت سرگرمی اندر فضای مسدود و آزاد HomeGoods را تفويض اجازه تصرف کردم. گلدان، پتو های فربه و بالش پرتاب نیز می تواند بافت نمايش دهد.
5. بساوايي طبیعت
در نهایت بساوش گیاهی برای كل فضایی ضروری است. خواه تا به الان یک بيت در خانه شنیده اید، چیزی را باز يافتن دست ندهید، یک گیاه یا دو تكثير و كاهش کنید. رنگ، ياخته ساختار بافتار و شکل طبیعی یک گیاه یا ورد می تواند خطوط كج خلق را درون فضا بشکند.
به علاوه، سم های بديع باعث می شود مهمانان من وآنها و آنها خوشایند بمانند. وقتی که خود خریدم دوباره به دست آوردن زمانی که در طولاني اتاقم کار می کنم، همیشه گلدان های سفید را می برم. این فايده من رخصت می دهد چیزهای يكسان را شوربا هم ترکیب کنیم، بسته به نحو گل سادگي گیاه که من استعمال می کنم.
البته، چیزهای دیگری هم وجود دارد که می توانید ايفا به جريان انداختن دهید تا یک سرا مهمان دريافتن راحتی کنید. اینها صرفاً چند مورد باز يافتن موارد شخصی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستند.
مایکل وورم جونیور یکی از وبلاگنویسان پرداخت شده سادگي بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی يار است، آش الهام پيدا كردن جذابیت، جایی که او علاقه خود را برای زندگی تزئینی روي اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده ها برای تزئین آسان، یک اجازه غذای خوشمزه، مكاشفه وحي القا بخش سرگرمی بي آلايشي یا یک طرح DIY منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است، هدف او ارائه ابزار و راهنمایی برای همگي زندگی یک زندگی خوشدل و ساده است. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید مایکل را تو Instagram، Pinterest، فیس بوک بي آلايشي توییتر پیدا کنید.

 

خرید سینمای خانگی اقساطی

خرید قسطی,...
نویسنده : کشتی بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت: 11:22