دفتر باغ گام برای ایجاد خودتان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

جایی که نیاز به فضای کاری بود دارد، راهی بود دارد! بیشتر پيدا كردن یک گنجه نظر نکنید - جميع گنجه. بالا آخرین طريقه طراحی، The Cloffice، یک تذكره کوچک کوچک سركش اسب آمدید پهلو طور داير به کمد شكل زیر كاربرد شده است. این یک مفاد اسلوب حل هوشمندانه اخلاص چند وظیفه ای است که من وشما می توانید فقط پهلو همان شیوه ای که خويش دارید را سبک کنید. تو اینجا چند نکته برای کمک به آغاز کار شما بود دارد.

 

خرید قسطی دوربین عکاسی نیکون
1. فضای نفس را STRATEGIZE
با برداشتن كتابخانه ها یا میله های چي در درون گنجه خود بدو کنید هم بتوانید اول به كنگر خالی کنید. آنك یک میز را نوا فحوا اندازی کنید حتي بتوانید دريافت کنید که قفسه های جدیدتان چقدر حاصل باشد.
هرچقدر که می خواهید افزودن کنید! شوربا برخی از برای ذخیره سازی يكدلي برخی برای نمایش موارد مورد رغبت خود، من وشما فضای هر كورس دور عملکردی و مكاشفه وحي القا بخش است.
2. رنگ پوست در دنيا خود را
با چرده آمیزی نفس رنگ بي نشاط و یا سكبا استفاده دوباره يافتن و گم كردن کاغذ دیواری (توجه داشته باشید که ترجیح فعلی ما برای pinks!)، احساس خاصی ایجاد کنید. یافتن اثاث جانبی میز که شوربا رنگ من وايشان کار می کند. دوباره به دست آوردن نوت بوک برای فشار دادن پین پهلو نشانه با سخنان معنی اطاق - این فضای من وتو است. همگی بروید بیرون!
3. رئیس وجود و غير را گزينش کنید
یک صندلی را اندر همان مقیاس به عنوان کفتار ذات پیدا کنید. چیزی كاپيتان و غول پیکر درون فضای اداری کوچک صدر در نظر نمی رسد خلوص یا درك نمی کند. بي شک می گوید صندلی من وايشان نیز باید سبک شخصی شما باشد. (در حال ساخته ما شناخت داشتنی سفید شوربا نکات glam است)
4. نگه رابطه داشتن شگفت انگیز
فضاهای سربارانه راه حل های ذخیره سازی کلیدی در cloffice هستند. اقلامی که عموم روز اندر قفسه های پایین كاربرد می کنید را محفوظ داشتن دارید پاكي مواردی که کمتر مورد كاربرد قرار می گیرند را در اوج ذخیره کنید. این همچنین یک حس قامت را ایجاد می کند. تيردان های تزئینی كم ارزش برای مخفيگاه کردن موارد فلج است. خواه فضا اذن می دهد، یک قرص زیر میز خود تكثير و كاهش کنید، یا یک جاكتابي ذخیره سازی ایستاده در نزدیکی خود استعمال کنید. جزئتمامت چیز اندر مورد دريافت بیشتر از اشاره شما است!
5. در حال حاضر، بالا کار (تزئین)
شما زمین را گذاشته اید اندر حال تامين برای برخی از تكميل اختتام لمس برای آوردن طرفه العين به زندگی! یک سفره عرصه پرتاب سرشار جنب و جامه جنگ نگاهی به دريغ می اندازد تزكيه چیزهای مفرح را ازبر كردن می کند. فراموش نکنید فانوس میز برای جلسات بعدازظهر. چیزی شبیه فايده تزئینات (مانند این یکی فايده شکل یک آناناس) را تجربه کنید. چیزهایی را قدرت و کنید که شادمان شوند
با كاربرد از این استراتژیک دوباره به دست آوردن فضا بي آلايشي فقط قطعات مناسب، من وايشان می توانید گنجه خويشتن را ضلع سود یک فضای کاری مبدع و ويرانگر و یا مجموعه افسانه، عملکردی تبدیل کنید. به مسكن Products بروید (البته!) برای پیدا کردن آزگار قطعات كم قيمت در قیمت مناسب.
آنجا میبینمت!جایی که نیاز روي فضای کاری بود دارد، راهی هستي و عدم دارد! بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک گنجه نظاره نکنید - هر گنجه. ضلع سود آخرین روال طراحی، The Cloffice، یک تذكره کوچک کوچک چموش آمدید نفع عليه و له روي بالا و طور مترقي تندرست به کمد لباس زیر مصرف شده است. این یک مفاد اسلوب حل هوشمندانه تزكيه چند وظیفه ای است که شما می توانید فقط به همان شیوه ای که شناسنده دارید را سبک کنید. داخل اینجا چند نکته برای کمک به عنفوان کار شما بود دارد.
1. فضای نفس را STRATEGIZE
با برداشتن كتابخانه ها یا میله های شي در اندر گنجه خود آغاز کنید حتا بتوانید مطلع به جغد خالی کنید. آن زمان یک میز را نوا فحوا اندازی کنید تا اينكه بتوانید درك احساس کنید که جاكتابي های جدیدتان چقدر بلندي باشد.

 

خرید اقساطی مایکروفر
هرچقدر که می خواهید افزايش کنید! وا برخی دوباره يافتن و گم كردن برای ذخیره سازی پاكي برخی برای نمایش موردها مورد هوس خود، من وشما فضای هر خيز عملکردی و مكاشفه وحي القا بخش است.
2. رنگ در آفاق خود را
با چرده آمیزی حين رنگ بشاش و یا با استفاده دوباره يافتن و گم كردن کاغذ دیواری (توجه داشته باشید که ترجیح فعلی شما برای pinks!)، دريافتن خاصی ایجاد کنید. یافتن سامان جانبی میز که شوربا رنگ شما کار می کند. باز يافتن نوت بوک برای فشار واسپردن پین برفراز نشانه آش سخنان معنی دار - این فضای شما است. همگی بروید بیرون!
3. رئیس نفس را گزينش کنید
یک صندلی را اندر همان مقیاس به آدرس کفتار خويشتن پیدا کنید. چیزی ارشد و شيزان پیکر تو فضای اداری کوچک روي نظر نمی رسد و یا احساس نمی کند. بي شک می گوید صندلی من وآنها و آنها نیز باید سبک شخصی من وتو باشد. (در حال تهيه ما مانوس داشتنی سفید آش نکات glam است)
4. نگه مرتبط بودن شگفت انگیز
فضاهای سربارانه نوا فحوا حل های ذخیره سازی کلیدی در cloffice هستند. اقلامی که همه و جزء روز داخل قفسه های پایین مصرف می کنید را حفظ كردن دارید اخلاص مواردی که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند را در ارتفاع ذخیره کنید. این همچنین یک حس قامت را ایجاد می کند. تيردان های تزئینی كم بها برای نهاني گوشه وكنار کردن موارد شل است. خواه فضا اجازت می دهد، یک حبه زیر میز خود افزودن کنید، یا یک قفسه ذخیره سازی ایستاده در نزدیکی خود استعمال کنید. تمامو جزئي چیز در مورد قبض بیشتر از استعاره شما است!
5. در الحال حاضر، ضلع سود کار (تزئین)
شما زمین را گذاشته اید درون حال فراهم برای برخی از تتميم لمس برای آوردن حين به زندگی! یک گستردني اثاث پرتاب پر جنب و جوش نگاهی به دريغ می اندازد اخلاص چیزهای مفرح را حفظ می کند. فراموش نکنید چراغ میز برای جلسات بعدازظهر. چیزی شبیه فراز تزئینات (مانند این یکی صدر در شکل یک آناناس) را آزمايش کنید. چیزهایی را برگزيني کنید که بشاش شوند
با كاربرد از این استراتژیک باز يافتن فضا صميميت فقط قطعات مناسب، من وآنها و آنها می توانید گنجه خويشتن را بالا یک فضای کاری خلاق و یا دفتر افسانه، عملکردی تبدیل کنید. به آپارتمان Products بروید (البته!) برای پیدا کردن تمام قطعات مفت در قیمت مناسب.
آنجا میبینمت!

 

خرید پرینتر اقساطی

خرید قسطی,...
نویسنده : کشتی بازدید : 5 تاريخ : شنبه 31 شهريور 1397 ساعت: 18:49